Apartmánové domy sú osadené približne 100 metrov od hlavnej komunikácie a budú súčasťou územia, ktoré je v územnom pláne vyhradené stavbám pre individuálnu a skupinovú rekreáciu, s doplnením občianskej vybavenosti. Jednotlivé apartmány sú súčasťou šiestich apartmánových domov.

Architektonické a hmotové riešenie stavieb vychádza z pôvodnej architektúry a samotný architektonický výraz bude podporený aj materiálovým riešením stavieb. Osada je riešená ako celok tak, aby výsledným efektom bolo harmonické a jednotné pôsobenie s prírodným charakterom okolia existujúceho sídla. Objekty budú napojené na všetky inžinierske siete vedené v obslužnej komunikácii.

Luxusný iteriér apartmánových domov je zariadený v štýle francúzskeho vidieka, ktorý vytvára ideálnu atmosféru pre príjemné trávenie vašej dovolenky. Každý apartmán ponúka tri dvojlôžkové spálne, každú so sociálnym zariadením. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, sociálne zariadenie a obývacia izba s terasou, z ktorej je nádherný výhľad priamo na jazero Malá richňava.

Richňava Park je tým pravým miestom kam môžete uniknúť pred tlakom každodenného života kedykoľvek si bude priať a prežiť nezabudnuteľnú dovolenku v samom srdci štiavnických vrchov.

  • TV, satelit, WiFi, telefón, pračka
  • Krb, periny, vankúše, posteľná bielizeň, uteráky (všetko pre 6 osôb)
  • Sporák s rúrou na pečenie, rýchlovarná konvica, hrnce, panvice, príbory, taniere, poháre atď. (všetko pre 6 osôb)
  • Parkovanie zadarmo v areáli Richňava Park (areál je monitorovaný kamerovým systémom)

mapa1